Oferta

MANICURE

Piękne, zadbane dłonie i paznokcie to marzenie i wizytówka każdej kobiety. Manicure klasyczny to zabieg pielęgnacyjny, który pozwala na osiągnięcie tego celu. Wypielęgnowane dłonie i paznokcie to element zdrowia i urody.

 

MANICURE SPA

Jest to zabieg przeznaczony dla osób, pragnących mieć piękne i zadbane dłonie.

Skóra dłoni jest szczególnie narażona na działanie czynników chemicznych, atmosferycznych. Dlatego też często jest przesuszona, szorstka, przebarwiona. Aby skóra dłoni była zadbana, należy dbać o nią na codzień w domu. Jednak często bywa tak, że domowa pielęgnacja to jednak za mało i należy użyć profesjonalnych produktów.

 

Zabieg manicure SPA polega na:

 • wykonaniu klasycznego manicure (oprócz pomalowania paznokci lakierem)
 • peelingu dłoni, który zmniejsza zgrubienie naskórka i usuwa przesuszoną, szorstką skórę
 • nałożeniu odżywczej i nawilżającej maski
 • nałożeniu specjalnej emulsji do masażu dłoni i relaksującego masażu dłoni

PEDICURE

Wypielęgnowane, zdrowe stopy są nie tylko podstawą dobrego samopoczucia, ale również ważnym elementem urody.

Dzięki zabiegowi pedicure:

 • skóra na stopach staje się aksamitnie gładka i miękka co daje uczucie komfortu i świeżości,
 • pozwala utrzymać świeżość osobom, które dotyka nadmierna potliwość stóp.

Zabieg pedicure pomaga zachować higienę i komfort stóp w każdej sytuacji oraz rozwiązuje problemy z jakimi najczęściej się spotykamy:

 • zrogowaciały naskórek,
 • odciski i modzele,
 • pocenie się stóp.

 

Proponujemy skuteczne zabiegi oraz profesjonalne kosmetyki Gehwol, M’onduniq, Footlogix do pielęgnacji stóp, które przynoszą ulgę i rozwiązują problemy stóp, z którymi borykamy się na codzień.

 

W ofercie znajdą Państwo eksluzywne zabiegi SPA manicure i pedicure.

 

PEDICURE SPA

Pedicure SPA to relaksujący i pielęgnujący zabieg, który składa się z klasycznego pedicure oraz dodatkowo z kompleksowej pielęgnacji stopy. Niekorzystne czynniki zewnętrzne powodują szybsze starzenie się skóry oraz powodują dyskomfort objawiający się nadmiernym przesuszeniem stóp. Idealnym rozwiązaniem dla takiego problemu jest wykonanie pedicure SPA, który działa kojąco i relaksująco oraz przyczynia się do odżywienia i wygładzenia skóry stóp.

 

Pedicure SPA polega na:

 • wykonaniu klasycznego pedicure (oprócz pomalowania paznokci lakierem)
 • nałożeniu specjalnego peelingu stóp, który zmniejsza zgrubienie naskórka i usuwa przesuszoną, szorstką skórę
 • nałożeniu odżywczej i nawilżającej maski
 • nałożeniu specjalnej emulsji do masażu stóp i wykonaniu relaksującego masażu stóp

WSZYSTKIE NARZĘDZIA do manicure i pedicure STERYLIZOWANE SĄ W AUTOKLAWIE. !

 

PRZEKŁUWANIE USZU

Oferuję nowoczesny system przekłuwania uszu zgodny z wymaganiami Unijnymi. Zabieg wykonuję pistoletem oraz jednorazowymi kolczykami.

Do wyboru jest kilkanaście wzorów kolczyków o różnych kształtach. Kolczyki wykonane są z metalu chirurgicznego antyalergicznego tytanu i są pokryte powłoką srebra lub 24 karatowego złota. Oferta skierowana jest zarówno do dzieci jak i do dorosłych.

 

DEPILACJA WOSKIEM

Depilacja woskiem – jest uznawana za jedną z najbardziej skutecznych metod usuwania owłosienia. Istnieje wiele metod, o wiele mniej skutecznych niż depilacja woskiem, z tego względu, że usuwają one włosy jedynie powierzchniowo, nie naruszając cebulek. Inaczej jest w przypadku rozgrzanego wosku, który dociera głęboko, ponieważ usuwa włos od razu z korzeniem. Taki sposób na depilację powoduje, iż odrastanie trwa znacznie dłuższy czas, a włosy z biegiem czasu są coraz bardziej rzadkie i cienkie. Skuteczna depilacja woskiem może być przeprowadzona, gdy długość włosków wynosi mniej więcej 0,5 mm. Depilacja ciepłym woskiem może być wykonana na wszystkich częściach ciała. Jedną z największych zalet tej metody jest to, że włosy, które są usuwane regularnie tą metodą są słabsze i bardziej przerzedzone. Efekt utrzymuje się przez około 3-6 tygodni, a stosowanie profesjonalnych środków może jeszcze wydłużyć ten czas.